Gümüş nasıl nereden alınır?

Gümüş ne kadar? | Uzmanlar 2021’de gümüşün daha fazla değer kazanacağını belirtiyor. Düşük bütçeli yatırımcılar için son derece iyi bir yatırım aracı gümüşü almak isteyenler bunun ..
Gümüş nasıl nereden alınır?

Gümüşün gramı ne kadar? Gümüş düşük bütçeli vatandaşların yatırım yapmasına olanak sağlayan kıymetli araçlardan biri gümüştür. Uzmanlar gümüşün her zaman yatırımcısına kar sağladığını belirtiyor. Yaşanan koronavirüs salgının ekonomiler üzerindeki etkisini değerlendiren uzmanlar 2021'de gümüşün daha karlı olacağını belirtiyor. Pek çok kişi ise gümüşü nereden nasıl alabileceklerini merak ediyor. Gümüş nereden alınır?

Gümüş nasıl nereden alınır?

Gümüş her dönem yatırımcısının yüzün güldüren bir yatırım aracı. Haziran 2020'de gümüşün gramı 3,38 TL iken son dönemde gümüş 5,92 TL'den işlem görüyor. Vatandaşlar gümüş yatırımını nasıl yapabileceklerini araştırıyor. Bazı bankalarda gümüş hesabı bulunuyor. Söz konusu bankalar aracılığıyla gümüş yatırımı yapabilirsiniz. Denizbank, Vakıfbank, TEB ve Kuveyt Türk aracılığıyla gümüş yatırımı yapabilirsiniz. Uzmanlar gümüş yatırımda tek olumsuzluğun yüksek komisyon ücretleri olduğunu belirtiyor.

Gümüş ne kadar? | Güncel gümüş fiyatı

Ekonomi

Gümüş ne kadar? | Güncel gümüş fiyatı

Yeni Akit Gazetesi

Bu haber 22.11.2020 tarihinde alınmıştır.

https://www.yeniakit.com.tr
Haberi Kaynağında Oku

Yeni Akit Gazetesi

Bu haber Yeni Akit Gazetesi kaynağından 22.11.2020 tarihinde alınmıştır.
https://www.yeniakit.com.tr
https://www.yeniakit.com.tr/haber/gumus-nasil-nereden-alinir-1454477.html