Hava durumundan son dakika: İstanbul dahil birçok ilde etkili olacak…

Meteoroloji’den gelen hava durumu tahmin raporuna göre; bugün İstanbul dahil birçok ilde yağışlı hava bekleniyor. Yurdun kuzey kesimlerinde parçalı ve yer yer çok bulutlu havanın hakim olması beklenilirken öte yandan İstanbul, Kocaeli, Yalova, Kastamonu ve Sinop gibi birçok ilde yağmur beklenirken öte yandan Ardahan çevreleri ve Artvin’de ise karla karışık yağmur ve kar yağışı beklentiler arasında yer alıyor.

Hava durumundan son dakika: İstanbul dahil birçok ilde etkili olacak…

Son dakika… Meteoroloji'nin günlük olarak yayımladığı hava durumu raporuna göre; bugün İstanbul dahil birçok il aralıklı yağmurun etkisinde kalacak. Sıcaklıklarda geçtiğimiz güne oranla bir düşüş hali söz konusu olsa da önemli bir değişiklik yaşanmaması bekleniyor. Kar yağışının ise Ardahan çevreleri ve Artvin'de ise etkili olması bekleniyor.

İSTANBUL VE BİRÇOK İLDE ETKİLİ OLACAK!

Hava durumu raporuna göre; Kuzey kesimlerde sıcaklıkların 4 dereceye kadar düşüş yaşaması beklenirken öte yandan güney bölgelerinde ise 2-4 derece aralığında bir artış yaşanacak. Ülkenin diğer kesimlerinde önemli bir sıcaklık değişimi beklenmezken İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'nın kuzey ilçelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde puslu, yer yer sisli geçeceği tahmin ediliyor.

Sabah

Bu haber 24.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.sabah.com.tr
Haberi Kaynağında Oku