Eski erkek arkadaşı, servis beklerken öldürdü

Manisa'nın Salihli ilçesinde Semiha Peker (33), çalıştığı tavuk fabrikasındaki işine gitmek için servis beklediği sırada, daha önce hakkında koruma kararı aldırdığı eski erkek arkadaşı Yalçın K. (43) tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürüldü. Cinayetin ardından harekete geçen polis ekipleri, çevredeki…

Eski erkek arkadaşı, servis beklerken öldürdü
Manisa'nın Salihli ilçesinde Semiha Peker (33), çalıştığı tavuk fabrikasındaki işine gitmek için servis beklediği sırada, daha önce hakkında koruma kararı aldırdığı eski erkek arkadaşı Yalçın K. (43) tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürüldü.
Cinayetin ardından harekete geçen polis ekipleri, çevredeki güvenlik kamerası görüntülerinden şüpheli Yalçın K.'nin kaçtığı yönü tespit etti. Polis, şüphelinin saldırıda kullandığı ve arkadaşından ödünç aldığı ortaya çıkan hafif ticari aracı, Yılmaz Mahallesi Gölmarmara yolu üzerinde terk edilmiş olarak buldu. Şüphelinin olayda kullandığı pompalı tüfek de aracın içinde ele geçirildi. Polis ekipleri Yalçın K.'yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüken Semiha Peker'in daha önce şüpheli hakkında koruma kararı aldırdığı belirlendi. Öte yandan Semiha Peker'in bugün doğum günü olduğu öğrenilirken, genç kadının Sarıgöl ilçesinde toprağa verileceği kaydedildi.

Sabah

Bu haber 24.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.sabah.com.tr
Haberi Kaynağında Oku