Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye teşekkür

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün yüz yüze eğitimle ilgil, bir paylaşım yaptı. MHP lideri paylaşımında öğretmen ve öğrencileri hassasiyet ve dikkat göstermeleri konusunda uyardı. Milli Eğitim Bakanı Selçuk da MHP Genel Başkanı'nın bu paylaşımına teşekkür etti.
Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye teşekkür

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yüz yüze eğitime ilişkin yaptığı paylaşım dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

"TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Selçuk, Twitter'dan yaptığı açıklamasına Bahçeli'nin paylaşımını ekleyerek, "Eğitim alanında tüm dünyanın zorlu bir geçiş süreci yaşadığı şu günlerde öğrencilerimizin öğretmenlerimizle buluşmasına dair bu anlamlı mesajı için Sayın Devlet Bahçeli'ye teşekkür ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

"BAŞARILAR DİLİYORUM"

Bahçeli, mesajında, "Dilerim ki bütün öğrencilerimiz kısa süre içinde sınıflarına ve öğretmenlerine kavuşur. Kontrollü yüz yüze eğitim sürecinde okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, elbette sevgili çocuklarımızın büyük bir hassasiyet ve dikkat göstermeleri de yegane temennimdir. Üstün bir gayret gösteren Milli Eğitim Bakanımızı ve mesai arkadaşlarını hassaten kutluyor, başarılar diliyorum." ifadesine yer vermişti.