Babalarının telefonu olay yerinde çalınca öldüğünü anladılar

Diyarbakır’da Seyithan Yılmaz, boş arazide vurularak öldürüldü. Silah sesleri üzerine babalarını arayan ve ulaşamayan kızları polislerin yanına giderek bir kez daha babalarını aradı. Telefonun olay yerinde çalmasıyla iki kız sinir krizi geçirdi

Babalarının telefonu olay yerinde çalınca öldüğünü anladılar

Diyarbakır'da Seyithan Yılmaz (52), boş arazide silahlı saldırıya uğradı. Hastaneye kaldırılan Yılmaz, kurtarılamadı. Silah seslerinin ardından babalarını arayan ve cevap vermeyince meraklanıp polis ekiplerinin yanına gelen kızları ise bir daha aradıkları telefonun olay yerinde çalmasıyla gözyaşlarına boğuldu.
Olay, dün Kayapınar ilçesine bağlı Talaytepe Mahallesi'nde meydana geldi. Seyithan Yılmaz, oturduğu sitenin yakınındaki boş arazide kendisini otomobille bekleyen kişilerin silahlı saldırısına uğradı.
Yılmaz kanlar içerisinde kalırken, ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İlk müdahalenin ardından Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Yılmaz, kurtarılamadı.
Silah seslerinin ardından cep telefonundan aradıkları babalarının cevap vermemesi üzerine meraklanan Yılmaz'ın kızları, olay yerine geldi. Babalarını bir daha arayan kızlar, yerde bulunan telefonun çalmasıyla sinir krizi geçirdi. Polis, kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Sabah

Bu haber 24.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.sabah.com.tr
Haberi Kaynağında Oku