Ayvalık’ta Çamoba kırsal mahallesine Covid19 karantinası

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin Çamoba Mahallesi karantina altına alındı.Ayvalık’ın kırsal mahallelerinden Çamoba, Kovid-19 vakalarının görülmesi ve çok sayıda temaslı kişi bulunması nedeniyle karantina altına alındı.Hastalığın yayılımını önlemek amacıyla Ayvalık İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla saat 21.00’den itibaren mahallenin tüm giriş çıkışları İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesindeki ekipler tarafından kapatıldı.Mahalleye giriş çıkışların ikinci bir emre kadar yasaklandığı öğrenilirken, Ayvalık’ın bir başka mahallesi olan Çakmak’ta ise süren karantinanın ise sona erdiği bildirildi.

Ayvalık’ta Çamoba kırsal mahallesine Covid19 karantinası
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin Çamoba Mahallesi karantina altına alındı.
Ayvalık'ın kırsal mahallelerinden Çamoba, Kovid-19 vakalarının görülmesi ve çok sayıda temaslı kişi bulunması nedeniyle karantina altına alındı.
Hastalığın yayılımını önlemek amacıyla Ayvalık İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla saat 21.00'den itibaren mahallenin tüm giriş çıkışları İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesindeki ekipler tarafından kapatıldı.
Mahalleye giriş çıkışların ikinci bir emre kadar yasaklandığı öğrenilirken, Ayvalık'ın bir başka mahallesi olan Çakmak'ta ise süren karantinanın ise sona erdiği bildirildi.
Yerel Haberler kategorisinde bulunan hiçbir habere herhangi bir editoryal müdahalede bulunulmamıştır. Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan tüm Balikesir Haberleri, otomatik olarak servis edildiği şekilde bu sayfada yer almaktadır. Balikesir Haberleri bölümünde yer alan haberlerin tamamının hukuki muhatabı haberi servis eden ajanslardır.

Sabah

Bu haber 23.01.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.sabah.com.tr
Haberi Kaynağında Oku