Nazilli’de yaban hayvanlarına yiyecek bırakıldı

Aydın’ın Nazili ilçesinde ağır kış şartlarında yiyecek bulması zorlaşan av ve yaban hayvanlarına yiyecek bırakıldı.Doğa Koruma ve Milli Parklar Aydın Şube Müdürlüğü, Nazilli Şefliği sorumluluk bölgelerinde doğada bulunan av ve yaban hayvanlarının, ağır kış şartlarında yiyecek bulmada zorlanmaları nedeniyle yemleme çalışması başlatıldı. Av Koruma ekipleri tarafından doğaya buğday, yem, mısır, yeşillik, yemek artıkları, ekmek, sakatat ve benzeri yiyecekler bırakıldı.Yemleme çalışmalarının Nazilli DKMP Şefliği sorumluluk alanlarında devam edeceği belirtilirken, çalışmalara yardımcı olan Yamalak Avcılık Atıcılık Derneği yetkililerine teşekkür edildi…

Nazilli’de yaban hayvanlarına yiyecek bırakıldı
Aydın'ın Nazili ilçesinde ağır kış şartlarında yiyecek bulması zorlaşan av ve yaban hayvanlarına yiyecek bırakıldı.
Doğa Koruma ve Milli Parklar Aydın Şube Müdürlüğü, Nazilli Şefliği sorumluluk bölgelerinde doğada bulunan av ve yaban hayvanlarının, ağır kış şartlarında yiyecek bulmada zorlanmaları nedeniyle yemleme çalışması başlatıldı. Av Koruma ekipleri tarafından doğaya buğday, yem, mısır, yeşillik, yemek artıkları, ekmek, sakatat ve benzeri yiyecekler bırakıldı.
Yemleme çalışmalarının Nazilli DKMP Şefliği sorumluluk alanlarında devam edeceği belirtilirken, çalışmalara yardımcı olan Yamalak Avcılık Atıcılık Derneği yetkililerine teşekkür edildi.
Yerel Haberler kategorisinde bulunan hiçbir habere herhangi bir editoryal müdahalede bulunulmamıştır. Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan tüm Aydin Haberleri, otomatik olarak servis edildiği şekilde bu sayfada yer almaktadır. Aydin Haberleri bölümünde yer alan haberlerin tamamının hukuki muhatabı haberi servis eden ajanslardır.

Sabah

Bu haber 21.01.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.sabah.com.tr
Haberi Kaynağında Oku