Survivor kim elendi, 2021 Survivor'da kim veda etti? 23 Şubat Survivor'da kim gitti?

Survivor 2021 sezonu tüm heyecanıyla devam ediyor. Dün akşam izleyicisini ekrana kilitleyen Survivor'da kıyasıya mücadele ile birlikte, duygu dolu anlar da yaşandı. İletişim ödülü için yarışan Ünlüler ve Gönüllüler takımının mücadelesi sonrasında kazanan takım belli oldu ve yakınlarından haber aldılar. Yarışmanın ilerleyen dakikalarında ise her hafta yaşanan eleme durumu gerçekleşti ve bir kişi daha adaya veda etti. Peki Survivor kim elendi, 2021 Survivor'da kim gitti?

Survivor kim elendi, 2021 Survivor'da kim veda etti? 23 Şubat Survivor'da kim gitti?

Survivor 2021'in dünkü yayınlanan bölümünde tüm yarışmacılar yakınlarından haber alabilmek için gücünün tamamını ortaya koydu. Peki iletişim ödülünü hangi takım kazandı? Aynı zamanda her hafta olduğu gibi bu hafta da dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takımdan eleme adayları yazıldı. 23 Şubat 2021 Salı günü ise yarışmadan bir kişi elendi. Peki Survivor kim elendi? Survivor'da kim veda etti?

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Gönüllüler takımı Survivor 2021 yarışmasının başından bu yana iletişim ödülünü kazanamadı ve ünlüler takımı da iletişim ödülündeki yenilmezliğini sürdürmek istiyor. Gönüllüler 9-6 iletişim ödülünü önde götürüyordu. Bir süredir sakat olan Yunus Emre Karabacak'ın sayısı takıma büyük avantaj sağladı. Oyunun kazananı ise gönüllüler oldu. Ayşe'nin sayısıyla oyunu alan mavi takım, yarışmanın başından bu yana ilk iletişim ödülünü de almış oldu.

ELEME ADAYLARI KİM?

Survivor'da dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler takımı ilk olarak aralarına yeni gelen Yiğit'i potaya göndermişti. Ardından ikinci kez Çağrı elemeye aday oldu.

SMS birincisi ikinci defa Batuhan Karacakaya oldu. Survivor Batuhan ise üçüncü aday olarak İlayda'yı çıkardı.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Son haftalarda dokunulmazlık oyunlarını üst üste kaybeden ünlüler takımı son olarak Hayrettin'e veda etmişti. 7. hafta dokunulmazlık mücadelesini kaybeden ünlüler yine bir isimi adadan gönderecek. 23 Şubat Survivor'a ise en az oyu alan Yiğit veda ediyor.

Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir?

Survivor Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 İstanbul Kadıköy doğumludur. 21 yaşında olan Yiğit Oruçoğlu hayatını İstanbul'da ikamet ettirmektedir. Bugüne dek hayatında sürekli sporun olduğunu belirten Yiğit Oruçoğlu, aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincanlıdır. Doğuş Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okumakta olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor'a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağından bahsediyor. Yiğit Oruçoğlu, 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporu ile ve daha sonrasında 5 sene basketbolda birçok müsabakada yer almıştır. Şuan aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcu, Survivor'a oldukça kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor. Henüz öğrenci olmaktan olan Yiğit Oruçoğlu'nun medeni hali bekardır.

Survivor Yiğit Oruçoğlu boyu kaç?

Survivor 2021 yedek yarışmacılar arasından ünlüler takımına katılan Yiğit Oruçoğlu boy ve fiziğiyle dikkat çekti.Survivor Yiğitoğlu 1.87 boyunda, 84 kilodur.

Survivor Yiğit Oruçoğlu instagram adresi ne?

Survivor ünlüler takımında yer alan Yiğit Oruçoğlu'nun Instagram adresi merak ediliyor. Yiğit Oruçoğlu'nun Instagram adresi :@yigitorucoglu'dur.

'Savaşmaya geldim'

Yarışmaya katıldığı ilk gün Yiğit Oruçoğlu, ''Çok mutluyum ve heyecanlıyım, uzun yıllardır hayalini kuruyorum. Savaşmaya geldim. İki takımda mükemmel. '' açıklamasını yaptı.

Survivor 2021 ünlüler takımına yedek yarışmacı listesinden dahil olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor'ı eğer ki kazanırsa ödülün büyük bir kısmını eğitiminde kullanmak, geri kalanını da yatırım yapmak istiyor. Survivor'da yarışmak istediği takıma seçebilse gönüllüler takımını seçeceğini belirten Yiğit Oruçoğlu, yarışmanın favori yarışmacıları arasında yer alıyor.

Milliyet

Bu haber 24.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.milliyet.com.tr
Haberi Kaynağında Oku