Son dakika... Müge Anlı'dan 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer'in kocası Osman Biçer'e zor soru!

Canlı yayında yaşanan bir son dakika haberine göre, Müge Anlı'da, 10 yıldır kayıp Güldane Biçer aranıyor. Canlı yayında gündeme gelen Güldane Biçer davasında, kadının eşi Osman Biçer tarafından daha önce dövüldüğü iddia edildi. Şüpheli geceden sonra Güldane Biçer’in bir daha görülmemesi ise merak uyandırdı.

Son dakika... Müge Anlı'dan 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer'in kocası Osman Biçer'e zor soru!

Müge Anlı, 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer'in kocası Osman Biçer'e sorduğu sorularla esrarengiz olayı aydınlatmaya bir adım daha yaklaştı. Müge Anlı Güldane Biçer eşi tarafından mı öldürüldü? 17 Eylül 2011 gününden beri nerede olduğu bilinmeyen Güldane Biçer'in eşi Osman Biçer o gün çalıştığı pazardan saat 15.00 civarı ayrılıp eve erken dönmesi şüpheleri üzerin çekti.

16 Eylül akşamı evlerinin kapısını çalan ev sahibi Güldane'nin onun telefonundan başka erkeklerle konuştuğunu ve daha sonradan onun telefonunu geri aradıkları için rahatsız olduğunu evini boşaltmalarını istediğini söylemiş. Şüpheli geceden sonra Güldane Biçer'in bir daha görülmemesi merak ediliyor.

Öte yandan Osman Biçer, eşi olmayınca hemen kayınpederini aradığını söyledi. Kız kardeş Melek ise Osman'ın kayınpederini değil 2 gün sonra kendisini arayıp haber verdiğini söyledi.

Milliyet

Bu haber 23.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.milliyet.com.tr
Haberi Kaynağında Oku