18 Ekim Şans Topu'nda sonuçlar belli oldu! Şans Topu'nda büyük ikramiye 1 kişiye çıktı

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 2 milyon 605 bin 731 TL.
18 Ekim Şans Topu'nda sonuçlar belli oldu! Şans Topu'nda büyük ikramiye 1 kişiye çıktı

Haftanın iki günü oynayanlarına milyonlarca lira dağıtan Şans Topu'nun 18 Ekim çekilişi bu akşam 20.00'de millipiyangoonline.com'da gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 2 milyon 605 bin 731 TL. Şans Topu'nda kazandıran şanslı numaralar 06-10-15-22-29 + 02 oldu.

BÜYÜK İKRAMİYE 1 KİŞİYE ÇIKTI

18 Ekim Şans Topu sonuçları açıklandı. 5+1 bilen 1 kişi  2 milyon 605 bin 731 TL kazandı.

18 Ekim Şans Topunda sonuçlar belli oldu Şans Topunda büyük ikramiye 1 kişiye çıktı

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 2 gün: Çarşamba ev Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.