SON DAKİKA Süper Loto sonuçları AÇIKLANDI 23 Şubat - Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama! Tıkla öğren

Büyük ikramiyenin 15 milyon liraya yaklaştığı Süper Loto'da heyecan bu akşam devam etti. Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilen şans oyununda kazandıran numaralar saat 21:30'da açıklandı. İşte 23 Şubat 2021 Süper Loto çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı...

SON DAKİKA Süper Loto sonuçları AÇIKLANDI 23 Şubat - Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama! Tıkla öğren

Süper Loto'da heyecan bu akşam düzenlenen haftanın ilk çekilişiyle devam etti. Yurt genelinde milyonların şansını denediği Süper Loto'da kazandıran numaralar 21:30'da açıklandı!

23 ŞUBAT 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI

15, 17, 36, 45, 52, 60

  • SÜPER LOTO'DA EN ÇOK ÇIKAN İLLER

SÜPER LOTO OYUNU NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Habertürk

Bu haber 23.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberturk.com
Haberi Kaynağında Oku