Sinan Akçıl'dan Işın Karaca'ya yanıt: Arkanıza yaslanıp romantizmin tadını çıkartın! - Magazin haberleri

Şarkıcı Işın Karaca, Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı çiftinin yaklaşık 40 kişinin katıldığı nikah törenini pandemi nedeniyle eleştirdi. Akçıl ise konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Ünlü müzisyen, "Tertemiz suyu bulandırmaya çalışanlar olmuş, davetli listemiz 40 kişiyidi. Herkesi HES kodu alındı ve herkesi otelde ağırladık." dedi

Sinan Akçıl'dan Işın Karaca'ya yanıt: Arkanıza yaslanıp romantizmin tadını çıkartın! - Magazin haberleri
 • Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Aralık 2018'de sürpriz bir şekilde Amsterdam'da evlenmiş, ancak ikili 9 ay sonra boşanmıştı. Çift, boşanmanın ardından çalkantılı ilişkilerine bir şans daha verdi. Bir dargın bir barışık ilişkilerine devam eden ikili, sonunda yeniden nikah masasına oturdu.

 • 40 KİŞİ KATILDI

  Beşiktaş'taki bir otelde gerçekleşen nikah töreninde, çiftin şahitliklerini Sibel Can, Hatice Şendil ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy yaptı.

  Nikah törenine aralarında, Semiraris Pekkan, Berkay-Özlem Ada Şahin, Selin İmer-Mustafa Ceceli çifti gibi ünlü isimlerin bulunduğu yaklaşık 40 kişi katıldı.

 • Kıratlı ile törene katılanların, Sinan Akçıl'ın 'Tabi Tabi' şarkısı ile eğlendiği anlar sosyal medyada paylaşıldı. Şarkıcı Işın Karaca da pandemi nedeniyle bu görüntüleri eleştirdi. Akçıl'dan ise yanıt gecikmedi.

 • "TERTEMİZ SUYU BULANDIRMAYA ÇALIŞANLAR OLMUŞ"

  Ünlü müzisyen yaptığı açıklamada, "Arkadaşlar tertemiz suyu bulandırmaya çalışanlar olmuş, davetli listemiz 40 kişiyidi. Herkesi HES kodu alındı ve herkesi otelde ağırladık. Buradan ekmek çıkmaz. Kötü niyetli 3-5 kişi size sesleniyorum: Arkanıza yaslanıp şahit olduğunuz romantizmin tadını çıkartın." dedi.

 • DENİZ SEKİ: ARTIK BU SON OLSUN!

  Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Sinan Akçıl'ın Instagram hesabından paylaştığı düğün fotoğraflarının altına, "Artık bu son olsun lütfen. Bebek bekliyoruz bu güzel çiftten" yorumunu yaptı. Seki'nin mesajı sosyal medyayı sallarken, Akçıl da, "İnşallah canım benim" dedi.

 • İLK GELİNLİĞİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

  Amsterdam'daki ilk nikahta giydiği tasarımı eşi Sinan Akçıl pek beğenmemiş, Burcu Kıratlı da, "Bir daha öyle bir modeli tercih etmem." demişti.

 • 2. KEZ İSTEME TÖRENİ

  Ünlü çift, iki hafta önce aile arasında düzenlenen törenle nişanlanmıştı. Akçıl, Kıratlı'yı tekrar ailesinden istedi. Burcu Kıratlı'nın kahve ikram ederken çektiği görüntülerini paylaşan Akçıl, "Işıklar altındayız diye sanma ki geleneksiz göreneksiziz. Anlı şanlı bir isteme oldu. İlk seferinde çok konuşulmuştu, bu sefer söz sırası aşkta. Bırakın o konuşsun. Yakında" notunu yazmıştı.

 • Burcu Kıratlı da nişan fotoğrafını "Bu yola daha emin adımlarla ailelerimizle ilk adımı (2.kez) attık Aile her şeydir. Aile güçtür ve sevgidir" notuyla paylaşmıştı.

  'YÜRÜTEMEDİK'

  2019'da Beykoz Adliyesi Aile Mahkemesi'nde görülen dava yaklaşık 10 dakika sürmüştü. Boşanma davası sonrası yine mahkemeden ayrı ayrı çıkan ikiliden Sinan Akçıl, “Büyük aşk bitti mi?” Sorusu üzerine, “Bu sevgililik gibi değil. Bir evlilik bitiyor. Çok üzgünüz. Hayırlısı olsun, yürütemedik” demişti.

Habertürk

Bu haber 23.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberturk.com
Haberi Kaynağında Oku