Menajerimi Ara oyuncuları kimler? Menajerimi Ara nerede çekiliyor?

Menajerimi Ara dizisi bu akşam 12. yeni bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlanacak. Başrollerinde Barış Falay, Burak Tozkoparan ve Ahsen Eroğlu gibi başarılı oyuncular bulunuyor. Peki Menajerimi Ara oyuncuları kimler? Menajerimi Ara konusu ne? Menajerimi Ara nerede çekiliyor? İşte Menajerimi Ara dizisi hakkında...
Menajerimi Ara oyuncuları kimler? Menajerimi Ara nerede çekiliyor?
 • MENAJERİMİ ARA KONUSU

  Yetenek ajansı Ego'ya bağlı Kıraç (Barış Falay),Feris (Canan Ergüder),Çınar (Fatih Artman) ve Peride (Ayşenil Şamlıoğlu) adlı dört menajer her gün yönetilmesi zor durumlarla uğraşıyor ve iş vizyonlarını savunuyorlar. Sanatı ve işi ustaca birleştiriyorlar, ancak özel ve profesyonel yaşamları bazen çatışmaya giriyor. Menajerler ve asistanları, bizi ünlü oyuncuların vahşi dünyasının perde arkasına götürüyorlar; kahkahalar, duygular, entrika, hayal kırıklığı ve gözyaşlarının sürekli çarpıştığı yere. Bu vahşi dünyanın içerisine ilk kez giren Dicle (Ahsen Eroğlu),egosu boylarından da yüksek olan kişiliklere karşı mücadelesine en alttan başlayarak savaşa bende varım diyor.

 • MENAJERİMİ ARA NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Hayali yetenek ajansı EGO'nun bulunduğu bina, İstanbul - Maslak'taki 42 Plaza'yken[a] Dicle karakterinin ilk 3. bölüm kaldığı ev Şişli ilçesinde bulunan Kurtuluş semtindedir. İç çekimlerin bir kısmı ise Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleşmektedir.

 • Jülide (Nazlı Senem Ünal): Ego Ajans'ın sekreteri. Aynı zamanda oyunculuk hayali var.

 • Gülin (Gamze Karaduman): Kıraç'ın asistanı. Kıraç'a çok sadık ve gözü ondan başka bir şey görmüyor.

 • Emir (Burak Tozkoparan)

 • Mayda (Aslı Mavitan): Kıraç'ın eşi. Ajans'ın Ceylan'dan sonraki patronu.

 • Emrah (Semi Sırtıkkızıl): Çınar'ın asistanı. Neşeli ve dedikoducu bir yapısı var.

 • Kıraç Özdal (Barış Falay): Ego yetenek ajansının menajerlerinden. Dicle'nin babasıdır, ancak bunu karısı Mayda'da dahil olmak üzere herkesten gizli tutmaya çalışır.

Habertürk

Bu haber 22.11.2020 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberturk.com
Haberi Kaynağında Oku