Hekimoğlu oyuncuları TAM KADRO: Hekimoğlu dizi oyuncuları kim?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Heklimoğlu dizisi bu akşam yeni bölümüyle izleyiciyle buluşuyor. Bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzman ünlü bir doktor olan Ateş Hekimoğlu'nun hikayesini ekrana getiren Hekimoğlu dizisi araştırılıyor. Her hafta birbirinden enteresan vakaların konu edildiği Hekimoğlu oyuncuları kim? İşte Hekimoğlu oyuncuları

Hekimoğlu oyuncuları TAM KADRO: Hekimoğlu dizi oyuncuları kim?
 • HEKİMOĞLU KONUSU NE?

  Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen),bir vakıf hastanesinde çalışan bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzman ünlü bir doktordur. Departmanında teşhis konulması güç olan hastaları kendi seçtiği kişilerden oluşan ekibiyle birlikte iyileştirir. Doktorları konu alan dizileri takip etmektedir. Hastalarına duygusal olarak mesafeli, anlatılanlara değil bilimsel bulgulara inanan, bulmacaları seven, teşhis ve tedavi söz konusu olduğunda hastane kurallarını ve yasaları umursamaz kişiliği nedeniyle aynı zamanda Tıp Fakültesinden arkadaşı olan hastane yöneticisi İpek'i (Ebru Özkan) ve aynı zamanda yakın arkadaşı olan Onkoloji uzmanı Orhan'ı (Okan Yalabık) zor durumların içerisine sokar. Ekibi oluşturan ve birbirlerinden çok farklı geçmişleri olan Mehmet Ali (Kaan Yıldırım),Zeynep (Damla Colbay) ve Emre (Aytaç Şaşmaz),Hekimoğlu'nun gözüne girebilmek için birbirleriyle yarış içerisindedir.

 • Serdar Orçin

  Mahir

 • Selin Kurt (Belçim Bilgin) Ateş Hekimoğlu'nun eski karısıdır. Hasta kocasını en son çare olarak Hekimoğlu'na getirir.

 • Emre Acar (Aytaç Şaşmaz): Hekimoğlu'nun asistanı olan kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanıdır.

 • Zeynep Can (Damla Colbay): Hekimoğlu'nun asistanı olan bağışıklık sistemi uzmanıdır.

 • İpek Tekin (Ebru Özkan): Hastane yöneticisi ve endokrinoloji uzmanıdır. Tıpkı Orhan gibi Hekimoğlu'nu okuldan beri tanıyan arkadaşıdır. Hekimoğlu'yla uğraşmayı çok sever.

 • Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım): Hekimoğlu'nun asistanı olan uzman nörolog. Kendisi "Memoli" veya "Dolapdereli" olarak tanınır. Sokakları ondan iyi bilen yoktur.

 • Orhan Yavuz (Okan Yalabık): Onkoloji uzmanıdır. Hekimoğlu'nu üniversiteden beri tanıyan ve yaptıklarına saygı duyan tek arkadaşıdır.

Habertürk

Bu haber 23.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberturk.com
Haberi Kaynağında Oku