24 Şubat 2021 Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor SMS sıralaması açıklandı mı?

Survivor 2021'de bir kişi daha hayallerine veda etti. Survivor'ın son bölümünde Ünlüler takımından bir kişi elendi. Son oyunlarda üst üste yenilen Ünlüler takımı açlık ve tartışmalarla çalkalanıyor. Peki Survivor 2021 Ünlüler takımında SMS birincisi kim oldu? Survivor 2021 kim elendi? İşte Survivor 2021'de son bölümde yaşananlar...

24 Şubat 2021 Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor SMS sıralaması açıklandı mı?
 • Survivor 2021'de ilk kez iletişim oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Ailelerinden ve arkadaşlarından gelen resimli mesajları okuyan yarışmacılar duygusal anlar yaşadı. 24 Şubat 2021 Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor SMS sıralaması açıklandı mı?

 • SURVİVOR 2021 KİM ELENDİ?

  Acun Ilıcalı " Bu akşam Ünlüler takımından bir kişi elenecek. Birinci aday Yiğit, ikinci aday Çağrı olmuştu. SMS birincisi olan isim üçüncü eleme adayını belirleyecek. Ünlüler takımında yapılan oylamada en çok oyu alan isim Batuhan."

 • SURVİVOR ELEME ADAYLAR: YİĞİT, ÇAĞRI VE İLAYDA

  Batuhan "Öncelikle bana tekrar bu mutluluğu yaşatan herkesten Allah razı olsun. Çok teşekkür ediyorum. Birinci olmanın duygusu apayrı. Hedeflerimin arasında olan bir şey bu. Artık hedefim istikrar. İsim söylemek çok zor."

 • Acun "Ünlüler takımından kimi aday gösterdiğini sebebini belirterek açıklamanı istiyoruz."

  Batuhan "Daha önce kimi söyleyeceğimi düşünmemiştim. Takıma bakınca hem sağımdan hem solumdan iyi bir takımız ama daha iyi olmak için iyi bir adım atmalıyız. Performansı iyi olan ama gitmeyeceğine inandığım birini söyleyeceğim kendisinden özür diliyorum. Hiçbir sorunum yok. Gitmeyeceğine inandığım için ne yazık ki İlayda diyorum."

 • İlayda "Batuhan daha önce bana kendisini stratejik olarak yazmamamı söylemişti. Ama kendisine yapılmasını istemediği şeyi bana yaptı İnsan ister istemez alınıyor. Stresli bir durum."

 • SURVİVOR'A VEDA EDEN İSİM: YİĞİT

 • SURVİVOR SMS SIRALAMASI

  Birinci sırada Batuhan, son sırada ise Gonca yer alıyor.

Habertürk

Bu haber 23.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberturk.com
Haberi Kaynağında Oku