Haldun Dormen'in koronavirüs testi pozitif çıktı - Magazin haberleri

Usta oyuncu Haldun Dormen (92), koronavirüse yakalandı. Instagram hesabından açıklama yapan Dormen, durumunun iyi olduğunu açıkladı
Haldun Dormen'in koronavirüs testi pozitif çıktı - Magazin haberleri
 • Duayen sanatçı Haldun Dormen, koronavirüse yakalandığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Dormen şu ifadeleri kullandı:

  "Dün yapılan test sonucumun pozitif olduğunu öğrendim fakat durumum gayet iyi. Doktorlarım yaptıkları kontrollerin sonucunda her şeyin olumlu yönde seyrettiğini bildirdiler. Lütfen nerede olursak olalım kendimizi ve çevremizdekileri en güvenli şekilde korumaya, maskemizi takmaya ve sosyal mesafeli kalmaya dikkat edelim. Hep birlikte bu virüsün üstesinden geleceğimize inanıyorum."

 • Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs hayatı felç etti. Dünyayı korkuya boğan küresel pandemide tablo ağırlaşıyor. Vaka sayısı gün geçtikçe artıyor.

  Virüs, televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimlerinden pek çok kişiye bulaştı. Koronavirüsü yenenler olduğu gibi, virüs nedeniyle hayaını kaybedenler de oldu.

 • SEDA BAKAN

  Seda Bakan sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüse yakalandığını duyurdu. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz Covid test sonucum pozitifim çıktı. Şu anda grip dışında kendimi kötü hissetmiyorum. Ailemin diğer üyeleri ve bebeğimiz çok iyi şükürler olsun. İnşallah fazla zarar görmeden atlatırız." dedi. Herkes kendine çok daha fazla dikkat etmesini vurgulayan Bakan, "Doktorumuz 'tek korunma yolu maske' dedi. Maskelerini çıkarmayın." ifadelerini kullandı.


 • TİMUÇİN ESEN

  Usta oyuncu Timuçin Esen de koronavirüse yakalandı. Aile fertlerinin virüse yakalanmasın ardından test yaptıran Timuçin Esen'in test sonucu pozitif çıktı. Evinde dinlenen oyuncunun durumunun iyi olduğu öğrenildi. Esen, Sağlık Bakanlığı'nın koronavirüs için çektiği kamu spotunda rol almıştı.

 • İREM DERİCİ

  Oyuncu İrem Derici, koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından duyurdu. Derici, test sonucunu "Senin Hastan" şarkısı eşliğinde paylaştı. Derici dün de virüse yendiğini duyurdu.

 • DENİZ CAN AKTAŞ

  Oyuncu Deniz Can Aktaş'ın koronavirüs testi de pozitif çıktı. Aktaş'ın tedavisinin evinde devam ettiği ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 • BİROL NAMOĞLU

  Ünlü müzisyen Birol Namoğlu koronavirüse yakalandığını Instagram hesabından açıkladı. Namoğlu, "Yaptırdığım test sonrası Covid-19'a yakalandığımı öğrendim. Şimdilik hafif ağrılar ile devam ediyor. Az önce filyasyon ekibi geldi, ilaçları bıraktılar. İzoleyim. Tüm hastaların bir an evvel iyileşmesini umuyorum. Aylardır dikkat eden biri olarak bir şekilde enfekte oldum. Kendinize dikkat edin." ifadelerini kullandı.

 • ŞENER ŞEN

  Usta oyuncu Şener Şen, geçtiğimiz hafta koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Tedavisi tamamlanan Şen'in taburcu olduğu öğrenildi.

Habertürk

Bu haber 22.11.2020 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberturk.com
Haberi Kaynağında Oku