Hyundai Bayon fiyatı 2021! Hyundai Bayon özellikleri nedir?

Hyundai Bayon İzmir'te tanıtıldı. Yarı hibrit motorlar ile satışa sunulacak. Peki, 2021 Hyundai SUV modeli Bayon fiyatı ve özellikleri nelerdir?

Hyundai Bayon fiyatı 2021! Hyundai Bayon özellikleri nedir?
 • Hyundai'nin İzmit'te üretilen SUV modeli Bayon tanıtıldı. Yarı otonom sürüş özelliklerine sahip otomobilde, 84, 100 ve 120 beygirlik güç seçenekleri yer alıyor. İşte Hyundai Bayon 2021 fiyatı ve detaylı incelemesi haberimizde...

 • 2021 HYUNDAİ BAYON FİYATI NEDİR?

  2021 Hyundai Bayon'un fiyatlarına ve satışa sunulma tarihi henüz netleşmedi. ÖTV oranı %50 barajında tutulabilirse rakiplerine göre ciddi bir etikete sahip olabilir. Hyundai Bayon fiyatı ile ilgili bilgilendirme gelir gelmez haberimizde de yer alacaktır.

 • HYUNDAİ BAYON ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

  Hyundai SUV ailesindeki en son tasarım ürünü olan Bayon, üç parçadan oluşan aydınlatma grubu ile dikkat çekiyor. Yapılan açıklamaya göre, otomobilin arkasında ise daha önce hiç bir Hyundai modelinde kullanılmayan tasarım çizgisi yer alıyor.

 • Toplam dokuz dış renk seçeneği ile üretim bandına girecek Bayon'da donanım seviyesine göre 15, 16 ve 17 inç çapında jantlara yer verilecek. Aracın, isteğe bağlı olarak iki tonlu tavan rengiyle de satın alınabileceği belirtildi.

 • 10.25 inç dijital göstergeye ve 10.25 inç bilgi ekranına sahip otomobilde donanıma göre 8 inçlik bir ekran daha bulunuyor. Kokpitte, kapı kollarında ve saklama ceplerinde ise LED ortam aydınlatması yer alıyor. Üç farklı iç mekan rengi ile satışa sunulacak otomobilde Apple CarPlay ve Android Auto özellikleri de bulunuyor.

 • Uzunluğu 4 bin 180 mm, genişliği bin 775 mm ve yüksekliği de bin 490 mm olarak açıklanan otomobilin dingil mesafesi ise 2 bin 580 mm. Otomobilde 411 litrelik bir bagaj alanı bulunuyor.

 • Yarı otonom sürüş özelliklerine sahip yerli SUV,  Şerit Takip Asistanı (LFA) ve Ön Çarpışma Önleme Yardımcısı (FCA),Sürücü Dikkat Uyarısı (DAW),Araç Kalkış Uyarısı (LVDA),Arka Yolcu Uyarısı (ROA) gibi teknolojiler ile alınabilecek.

 • Bayon'un kaputunun altında ise 48 voltluk hafif hibrit teknolojisine (48V) sahip motorlar yer alıyor. 100 ve 120 beygir güçleriyle seçilebilen ve 1.0 litrelik T-GDi motorla sunulan bu teknoloji, 6 ileri manuel (6iMT) veya 7 ileri çift kavramalı şanzıman ile satın alınabiliyor.

Habertürk

Bu haber 03.03.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberturk.com
Haberi Kaynağında Oku