Kaza yapan gençlerden gazetecilere ilginç tepki: Sapık ruhlusun, inşallah yaşamazsın

Kadıköy'de 2 genç sokağa çıkma kısıtlamasını delerek araç ile kaldırımda bulunan betona çarparak takla attı. Yaralanan 2 gencin olay yerine gelen arkadaşları kendilerini görüntülemek isteyen basın mensuplarına tepki göstererek 'Sen sapık ruhlu bir insansın sen inşallah yaşamazsın' diyerek tepki gösterdiler.

Kaza yapan gençlerden gazetecilere ilginç tepki: Sapık ruhlusun, inşallah yaşamazsın

Saat 04.00 sıralarında Bostancı Şemsettin Günaltay Caddesi'nde edinilen bilgiye göre sokağa çıkma kısıtlamasını delen Şahin Kurtgözü idaresindeki araç cadde üzerinde bulunan betona çarparak takla attı.

2 KİŞİ YARALANDI

Aracın yan yatmasıyla birlikte araçta bulunan Şahin Kurtgözü ve Yaren Büyükyılmaz yaralandı. Olay yerine ihbar üzerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Araç içinden çıkarılan Yaren Büyükyılmaz tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

"SAPIK RUHLU BİR İNSANSIN"

Kaza sonrası olay yerine gelen yaralı şahısların arkadaşları kendilerini görüntülemek isteyen basın mensuplarına sinirlenerek "Bizi neden çekiyorsunuz, Türkiye'nin en büyük alt yapısını çökerttiniz. Sen sapık ruhlu bir insansın inşallah yaşamazsın" diyerek tepki gösterdi. Öte yandan polis ekipleri kaza yapan gençlere sokağa çıkma izni bulunmadığı için de cezai işlem uyguladı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / CÜNEYT SEVİNDİK

Haberler

Bu haber 24.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberler.com
Haberi Kaynağında Oku