Metro istasyonunda intihar girişimi

Metro istasyonunda intihar girişimi Şişli-Mecidiyeköy Metro İstasyonu'nda bir kişi raylara atlayarak intihara teşebbüs etti Metro seferleri durduruldu Şişli-Mecidiyeköy Metro İstasyonu'nda bir kişi raylara atlayarak intihar teşebbüsünde bulundu.
Metro istasyonunda intihar girişimi

Metro istasyonunda intihar girişimi

Şişli-Mecidiyeköy Metro İstasyonu'nda bir kişi raylara atlayarak intihara teşebbüs etti

Metro seferleri durduruldu

İSTANBUL - Şişli-Mecidiyeköy Metro İstasyonu'nda bir kişi raylara atlayarak intihar teşebbüsünde bulundu. Metro seferleri durdurulurken olay yerine sağlık ekipleri ve polis sevk edildi. Sağlık ekiplerinin trenin altında kalan gence müdahalesi sürüyor.

Şişli-Mecidiyeköy Metro İstasyonu'nda sabah saatlerinde hareketli anlar yaşandı. Bir genç trenin geldiği sırada raylara atlayarak intihar girişiminde bulundu.

Genç trenin altında kalırken metro istasyonundaki yolcular da tahliye edildi. Olay yerine sağlık ekipleri, itfaiye ve polis sevk edildi. Metro istasyonunun giriş çıkışları emniyet şeridi ile kapatılırken, metro seferleri de durduruldu. Sağlık ekiplerinin ağır yaralanan gence müdahalesi sürüyor.

Metroİstanbul'dan yapılan açıklamada, "M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattı Mecidiyeköy/Şişli istasyonunda bir vatandaşımızın intihar girişiminde bulunması nedeniyle Osmanbey-Levent istasyonları arasında hizmet verilememektedir. Mecidiyeköy/Şişli ve Gayrettepe istasyonları işletmeye kapatılmıştır" denildi.

Metro istasyonunda intihar girişimi

Kaynak: İHA

Haberler

Bu haber Haberler kaynağından 17.09.2020 tarihinde alınmıştır.
https://www.haberler.com
https://www.haberler.com/metro-istasyonunda-intihar-girisimi-13606673-haberi/