Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1) Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.
Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım4,439,65138,17
Acıpayam Selüloz12,406,6296,37
Adel Kalemcilik19,321,9523,06
Adese Alışveriş Ticaret2,160,0051,23
Afyon Çimento4,16-0,2482,59
Ak Enerji2,020,5085,32
Akbank4,86-0,61-40,07
Akçansa13,19-0,0836,06
Akdeniz Yatırım Hold.6,328,22199,53
Akfen GMYO3,30-1,49-18,52
Akın Tekstil15,990,1915,95
Akiş GMYO2,891,76-7,74
Akmerkez GMYO49,987,62123,08
Aksa6,83-1,16-2,48
Aksa Enerji5,793,5852,37
Aksigorta7,160,9932,16
Aksu Enerji10,66-0,65-28,31
Alarko Carrıer105,002,8475,80
Alarko GMYO16,023,698,99
Alarko Holding5,500,55-7,56
Albaraka Türk1,510,00-1,31
Alcatel Lucent Teletaş26,04-0,76116,28
Alkim Kağıt14,261,35163,11
Alkim Kimya13,91-0,29124,28
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,38236,59
Altınyunus Çeşme70,75-8,47608,21
Anadolu Cam5,51-0,5430,17
Anadolu Efes20,52-1,63-3,56
Anadolu Grubu Holding17,59-0,400,00
Anadolu Hayat Emek.7,450,1322,43
Anadolu Isuzu14,321,7817,67
Anadolu Sigorta6,29-0,1651,44
Anel Elektrik5,580,7274,09
Arçelik23,02-0,2610,46
ARD Bilişim Teknolojileri29,72-0,60
Arena Bilgisayar37,00-2,12407,89
Armada Bilgisayar75,25-4,08359,12
Arsan Tekstil5,39-0,1950,56
Artı Yatırım Holding6,01641,98
Aselsan16,57-0,6058,73
Ata GMYO3,531,73-22,08
Atakule GMYO2,37-1,6623,44
Atlantis Yatırım Holding2,40140,00
Atlas Yat. Ort.1,530,0058,29
AvivaSA Emeklilik Hayat13,210,30-1,46
Avrasya GMYO2,300,4452,32
Avrasya Petrol ve Tur.2,534,9839,01
Avrasya Stratejik GMYF1.445,700,0112,43
Avrupa Yatırım Holding2,35-4,0852,60
Ayen Enerji5,410,0055,91
Ayes Çelik Hasır ve Çit7,09223,74
Aygaz11,34-0,70-6,64
Bagfaş15,75-0,06-6,36
Bak Ambalaj12,200,9967,48
Balatacılar Balatacılık3,60190,32
Bantaş Ambalaj4,020,7559,52
Banvit25,08-2,0335,06
Baştaş Başkent Çimento4,8587,26
Batı Çimento3,711,6412,08
Batısöke Çimento1,770,5735,11
Bayrak Taban Sanayi7,292,39
Bera Holding9,63-0,72150,13
Berkosan Yalıtım6,27-3,54128,83
Beşiktaş Futbol Yat.3,39-2,8738,37
Beyaz Filo7,079,95125,89
Bilici Yatırım5,14-0,1979,32
Bim Mağazalar69,40-0,2950,19
Birko Mensucat0,618,9396,77
Birlik Mensucat2,902,11154,39
Bizim Mağazaları15,50-0,7038,76
Bomonti Elektrik5,300,95314,06
Borusan Mannesmann13,821,6220,70
Borusan Yat. Paz.106,103,4177,09
Bosch Fren Sistemleri912,80-0,13217,19
Bossa10,101,3025,31
Brisa11,53-0,6022,93
Burçelik21,16-1,49264,20
Burçelik Vana59,503,03512,77
Bursa Çimento5,87-0,8446,63
Carrefoursa14,909,96216,35
Casa Emtia Petrol29,86218,00
Ceo Event Medya4,31-0,4617,69
Coca Cola İçecek44,62-1,1517,86
Cosmos Yat. Holding5,00145,10
Credıtwest Faktorıng4,80-4,1966,67
Çelebi70,150,14-29,39
Çelik Halat12,250,4188,46
Çemaş Döküm1,660,6132,43
Çemtaş12,050,5048,23
Çimbeton106,904,70159,09
Çimentaş38,025,14153,47
Çimsa12,210,4134,47
Çuhadaroğlu Metal5,27-1,3165,20
Dagi Giyim11,05-0,45342,00
Dagi Yatırım Holding7,540,40233,63
Dardanel12,19221,64
Datagate Bilgisayar11,070,1841,74
Demısaş Döküm6,568,4388,51
Denge Holding3,06123,36
Deniz GMYO3,090,9846,85
Denizli Cam7,55-1,31-9,47
Derimod7,690,397,70
Derlüks Deri8,14-0,12101,20
Desa Deri6,30-2,9338,77
Despec Bilgisayar9,64-0,92127,36
Deva Holding19,48-2,11118,20
Dinamik Isı Makina Yalıtım7,14
Diriteks Diriliş Tekstil1,83134,62
Ditaş Doğan32,44-1,40240,93
DO-CO324,700,03-42,43
Doğan Burda22,60272,32
Doğan Holding2,251,8125,31
Doğtaş Kelebek Mobilya2,961,0279,39
Doğusan3,65-0,8275,48
Doğuş GMYO10,86-1,36139,74
Doğuş Otomotiv14,72-0,4754,62
Döktaş Dökümcülük34,962,8210,47
Duran Doğan Basım18,802,1233,90
Dyo Boya6,730,0037,35
Eczacıbaşı İlaç6,81-0,1586,54
Eczacıbaşı Yatırım18,763,9394,76
Edip Gayrimenkul3,439,94146,76
Ege Endüstri760,000,6635,10
Ege Gübre116,80-7,45136,94
Ege Profil18,663,1555,89
Ege Seramik6,181,3168,00
Egeli & Co Tarım Girişim1,25290,63
Egeli&Co Enerji Yatırım1,18202,56
Egeli&Co Yatırım Holding0,957,95375,00
Egeplast16,8434,72
Ekiz Kimya11,631806,56
Emek Elektrik3,57-0,83124,53
Eminiş Ambalaj15,52921,05
Emlak Konut GMYO1,78-0,5622,96
Enerjisa Enerji8,48-1,6225,89
Enka İnşaat6,710,0020,21
Erbosan24,14-0,25-3,36
Ereğli Demir Çelik9,211,214,56
Ersu Gıda4,53-1,31118,84
Escort Teknoloji3,842,40176,26
Etiler Gıda3,14168,93
Euro Kapital Yat. Ort.2,34-5,2645,91
Euro Trend Yat. Ort.2,497,79108,57
Euro Yat. Ort.2,10-1,4186,54
Euro Yatırım Holding2,12-0,4741,33
Fade Gıda6,81
Fenerbahçe Futbol29,94-6,61106,91
Fiba Portföy Yönetimi A.Ş. Re-Pie GMYF1.154,100,02
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,302,87-5,91
F-M İzmit Piston104,203,17120,00
Fonet Bilgi Teknolojileri12,671,8564,76
Ford Otosan89,85-1,2135,90
Formet Çelik Kapı3,24-1,228,00
Frigo Pak Gıda23,50235,46
Galatasaray Sportif3,68-3,9281,28
Garanti Bankası6,68-0,45-40,04
Garanti Faktoring10,780,84178,55
Garanti Yat. Ort.2,652,71148,13
Gedik Y. Men. Değ.8,95-0,44184,58
Gedik Yatırım Holding24,10-0,50213,39
Gediz Ambalaj17,946,09165,38
Gentaş2,85-0,3538,21
Gersan Elektrik6,780,15112,54
Global Men. Değ.4,68-0,21148,94
Global Yat. Holding4,350,00-10,68
Good-Year4,940,4121,98
Göltaş Çimento27,140,4452,56
Gözde Girişim5,37-1,104,47
GSD Denizcilik4,34-0,2369,53
GSD Holding2,100,4840,94
Gübre Fabrik.28,30-0,35213,05
Güler Yat. Holding16,510,79713,30
Halk GMYO2,421,26107,79
Hatay Tekstil11,98-0,3377,90
Hedef Girişim3,993,1067,21
Hektaş12,30-0,8153,37
HUB Girişim18,48-0,7596,83
Hürriyet Gzt.1,866,2963,16
ICBC Turkey Bank7,40-1,9940,42
İdealist Danışmanlık7,107,58113,86
İdealist GMYO5,71-0,7086,60
İhlas Ev Aletleri2,26-1,74-27,80
İhlas Gayrimenkul1,450,0020,83
İhlas Gazetecilik5,182,1714,10
İhlas Holding1,07-1,8317,58
İhlas Yayın Holding1,20-0,8343,95
İndeks Bilgisayar14,320,0052,67
Info Yatırım9,456,7894,34
İntema19,001,28105,18
İpek Doğal Enerji12,03-0,1755,83
İskenderun Demir Çelik7,220,28-7,62

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Haberler

Bu haber Haberler kaynağından 17.09.2020 tarihinde alınmıştır.
https://www.haberler.com
https://www.haberler.com/borsada-gunun-ilk-yarisi-1-2-13607409-haberi/