Aydın'da düğün evinin salonu çöktü: Aralarında gelinin de bulunduğu 15 kişi yaralandı

Aydın'da bir düğün evinin salonu, yeni evli çifti tebrik etmeye gelen komşuları ve yakınlarının sayıca fazla olmasından dolayı çöktü. Çökme sonucu aralarında gelinin de bulunduğu 15 kişi yaralandı.

Aydın'ın Köşk ilçesinde düğün evinin salonunun çökmesi sonucu aralarında gelinin de bulunduğu 15 kişi yaralandı.

Akçaköy Mahallesi'nde Emir Ayşe ile Ferhat Taner çifti, düğünün ardından evlerine geçti. Çifti tebrik etmeye gelen komşuları ve yakınlarının sayıca fazla olmasından dolayı tabanı ahşap salon çöktü.

YARALILAR ÇEVREDEKİ HASTANELERE KALDIRILDI

Çökme sonucu aralarında gelinin de bulunduğu 15 kişi 1. kattan düştü. İhbar üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, 112 Acil Servis ekiplerince çevredeki hastanelere kaldırıldı.

GELİN TABURCU EDİLDİ

Olayda hafif yaralanan gelin taburcu edildi, diğer yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ferhat Taner, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Çok şükür, önemli bir durum yok, herkesin sağlık durumu iyi. Eşimin de durumu iyi ve taburcu edildi. Yapacak bir şey yok, kader…" dedi.

"HERKES AŞAĞIYA DÜŞTÜ, UCUZ ATLATTIK"

Görgü tanığı komşulardan Lütfi Sönmezler de "Gelin geldi ve eve çıkardılar. Kalabalıktı. Ben de aşağıda duruyordum. Bir çatırtı koptu, herkes aşağıya düştü. Ucuz atlattık." diye konuştu.

Aydın'da düğün evinin salonu çöktü: Aralarında gelinin de bulunduğu 15 kişi yaralandı

Kaynak: AA

Haberler

Bu haber 15.03.2020 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberler.com
Haberi Kaynağında Oku

Haberler

Bu haber Haberler kaynağından 15.03.2020 tarihinde alınmıştır.
https://www.haberler.com
https://www.haberler.com/aydin-da-dugunevinin-salonu-coktu-15-yarali-13017444-haberi/