Son dakika haberi: SSB Başkanı Demir beklenen müjdeyi açıkladı

Son dakika haberi... Sosyal medya hesabı Twitter'dan "Sevindirici bir gelişmenin haberini aldık, birazdan sizlerle de paylaşacağım, beklemede kalın" mesajını paylaşan Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, merakla beklenen açıklamayı yaptı: "ROKETSAN tarafından geliştirilen SUNGUR Hava Savunma Füze Sistemi, portatif özelliğiyle kara, hava, deniz platformlarına entegre edilebilecek."

Son dakika haberi: SSB Başkanı Demir beklenen müjdeyi açıkladı

Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, sosyal medya hesabı Twitter'dan heyecanlandıran bir paylaşımda bulunmuş ve "Sevindirici bir gelişmenin haberini aldık, birazdan sizlerle de paylaşacağım, beklemede kalın" demişti.

Demir daha sonra attığı mesajda, "SUNGUR, azami menzil ve irtifada hareketli hedefe karşı yaptığı başarılı test atışıyla katmanlı hava savunmasındaki rolünü sağlamlaştırdı. ROKETSAN tarafından geliştirilen SUNGUR Hava Savunma Sistemi portatif özelliğiyle kara, hava, deniz platformlarına entegre edilebilecek" ifadelerini kullandı.

SUNGUR, azami menzil ve irtifada hareketli hedefe karşı yaptığı başarılı test atışıyla katmanlı hava savunmasındaki rolünü sağlamlaştırdı.@roketsan tarafından geliştirilen #SUNGUR Hava Savunma Sistemi portatif özelliğiyle kara, hava, deniz platformlarına entegre edilebilecek. pic.twitter.com/P0VfmfPAaO

— Ismail Demir (@IsmailDemirSSB) February 26, 2021

Haber 7

Bu haber 26.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.haber7.com
Haberi Kaynağında Oku